Koronavírus si vyberá svoju daň na každom kroku. Aj keď bezpečnostné opatrenia a obmedzenia strpčujú životy podnikateľom i umelcom, zárobky nie sú to jediné, o čo nás tento vírus dokáže svojou silou pripraviť. Moderátor a publicista Jozef Kmeťo za sebou zanechal žialiacu rodinu a tisícee fanúšikov po celom Slovensku. O život ho, žiaľ, pripravilo pľúcne ochorenie Covid-19.

Jozef Kmeťo, známy moderátor a publicista, sa v pondelok 26. októbra prihovoril fanúšikom na sociálnej sieti prostredníctvom šokujúceho videa. V tom divákov prosí o dodržiavanie pandemických opatrení spojených s koronavírusom. Neuveriteľný pohľad na kedysi silného muža, ktorý lapá po dychu a vyslovuje svoje posledné slová, doslova láme srdce.

„Milí priatelia, nikdy sa nedajte ovplyvňovať ľuďmi, ktorí neveria na koronavírus, ani nič podobné. Živým príkladom COVIDU-19 som ja. Dnes ma berie sanitka do nemocnice, pretože moje dýchanie sa veľmi, veľmi zhoršilo a je vážny stav, kedy ide pre mňa sanitka a odváža ma na infekčné oddelenie. Ja by som bol veľmi rád, keby ste ľudí, ktorí neveria a myslia si, že koronavírus je len chrípôčka, začali konečne posielať do zadku, pretože to nie je pravda. Viete, čo je najhoršie? Najhoršie je, ze nevinní ľudia na to doplácajú. Ja neviem ako dopadnem, ale chcel som vám to povedať. Nedajte sa ovplyvňovať. Chránte sa, noste rúška a se*te na nich,“ odkazuje s citeľnou bolesťou a vyčerpaním v hlase.

Jozef sa ku koncu krátkeho videa prihovára svojim fanúšikom s prosbou o to, aby mu pri tomto boji s koronavírusom držali palce a najmä silu: „…Ak vôbec ešte nejaká sila bude. Ahojte…,“ rozlúčil sa, pričom nikto ani len nečakal, že to bude poslednýkrát. Iba 6 hodín po nahratí šokujúceho videa oznámil na sociálnej sieti jeho kamarát Eduard Daniš zdrvujúcu správu, že Jozef Kmeťo katastrofálnym následkom koronavírusu, žiaľ, podľahol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jozef Kmeťo, FB/Edko Danis | Foto: flickr.com | Video: streamable.com