Zo sveta českého športu dorazila mimoriadne smutná správa. O život prišla len 46-ročná kulturistka, ktorá mala za sebou viaceré úspechy. Svoj boj prehrala v nemocnici v španielskom Alicante, kde bola účastníčkou európskej súťaže v kulturistike a fitness.

46-ročná Alena Hatvani (Kosinova) bola úspešnou českou kulturistkou, ktorá získala na medzinárodných súťažiach viaceré ocenenia. Pred pár dňami vycestovala do španielskeho Alicante, kde sa účastnila súťaže v kulturistike a fitness Europa Pro. Do redakcie časopisu Ronnie ale prišla šokujúca správa o tragédií.

Ten uvádza, že podľa zatiaľ nepotvrdených informácií mala v snahe dosiahnuť maximálnu možnú formu siahnuť k takým postupom, ktoré jej telo nevydržalo. Aj napriek okamžitému prevozu do nemocnice svoj boj o život prehrala. Športovkyňa za sebou pritom zanechala dve malé deti.

Stránka Female bodybuilding channel potvrdila smutné správy o kulturistke: “S ľútosťou musíme oznámiť, že Alena Kosinová, ktorá dnes mala súťažiť v Španielsku, zomrela. Bola poslaná do nemocnice, kde už jej ale nedokázali pomôcť.” Alena mala na sociálnej sieti množstvo priaznivcov, ktorých fascinovala jej muskulatúra aj vo vyššom športovom veku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kulturistika.ronnie.cz │ Foto: IG/alenakosinova