V utorok večer šokovala verejnosť informácia, že v dome bývalého premiéra Igora Matoviča neznámy páchateľ nahlásil bombu. Aj keď šlo napokon len o planý poplach, jeho znepokojneý kolega z OĽaNO prehovoril. Domnieva sa, že nahlasovateľom mohol byť podporovateľ niektorej z opozičných strán. 

V utorok podvečer mal ktosi nahlásiť prítomnosť bomby v dome Igora Matoviča. Hoci sa napokon ukázalo, že išlo o planý poplach, rodinu a dcéry ministra financií takáto správa určite vystrašila. K mimoriadne nepríjemnej udalosti sa na sociálnej sieti vyjadril aj kolega a poslanec strany OĽaNO Jozef Pročko.

Igor Matovič má svoju rodinu. Poznám ju osobne. Dve skvelé dievčatá a manželku, ktorá je veľmi empatická a pokorná. Igor má podporu svojej rodiny. Jeho rodina to má v súčasnosti veľmi ťažké a najúprimnejšie ako viem im želám veľa síl. Nenávisť a zloba, ktorú šíria ľudia, ktorí tu roky kradli a rabovali, dostane, čo si zaslúži,“ napísal v statuse, pod ktorým sa okamžite rozbehla diskusia.

Kým mnohí Slováci dali Pročkovi za pravdu so slovami, že nahlásenie bomby v dome je krok poriadne cez čiaru, našli sa takí, ktorí sú presvedčení, že nespokojnosť občanov sa raz musela prejaviť. Pročko však má na nahlasovateľa bomby jasný názor: „Nespokojný občan tejto republiky, ktorý nahlási bombu v dome, kde žijú dve skvelé dievčatá a slušná žena, je nielen psychopat, ale aj agresor a podľa mňa smerohlasáckofašistický podporovateľ,“ vyhlásil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Jožo Pročko – stránka, Igor Matovic