Pondelok sa neskončil práve najšťastnejšie pre známeho slovenského politika, ktorý v parlamente pôsobil celé roky. Líder strany Most – Híd totiž na svojom aute havaroval. Po búračke musela byť na most v Bratislave privolaná polícia. Politik prehovoril o tom, čo sa stalo.

V pondelok došlo na bratislavskom Prístavnom moste k dopravnej nehode, ktorá na niekoľko minút zastavila prepravu v jednom jazdnom pruhu. Ako informuje portál TVnoviny, vinníkom nehody bol známy politik Béla Bugár.

Šéf Mostu – Híd si musel počkať na príchod policajtov, ktorí búračku prešetrili. Niekdajší podpredseda parlamentu následne uviedol, že za vinníka bol označený práve on. Dodal však, že po náhlom vojdení druhého vodiča do jeho jazdného pruhu už nemohol dobrzdiť. “Samozrejme, ja som ho trafil zozadu a ťažko sa dokazuje, keď viete, že on akurát vyšiel,” objasnil pred kamerou.

Bugár si nárazom poškodil prednú časť vozidla, pričom bude nevyhnutná jej oprava. Politik ale poznamenal zásadnosť toho, že sú všetci zúčastnení v poriadku. “Pokiaľ človek nie je zranený, pokiaľ sa nikomu nič nestalo, tak sú to obyčajné plechy,” myslí si. Jednu autonehodu už pritom musel riešiť aj v roku 2014, vtedy bol však politik poškodeným. Známy slovenský herec zas začal kolabovať rovno na pľaci a musel okamžite podstúpiť operáciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Televízia Markíza