Robert Fico koncom týždňa zvozil ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského za to, že počas pandémie a zlej situácie v krajine odišiel dovolenkovať počas Silvestra do Ománu. On sám však natáčal video z Jordánska, kde ho prichytili na večeri s priateľkou a čakateľkou na prokuratúre Katarínou S.

Šéf Smeru sa v nedávnom videu rozohnil v téme Lengvarského dovolenky v Ománe. „Jediné, čo by ministra zdravotníctva ospravedlňovalo, by bolo, že je pod papučou a že mu to prikázala vlastná manželka. Ak má však túto dovolenku z vlastnej hlavy, tak to v tej hlave nemá rovnako v poriadku ako jeho stranícky šéf, pán Matovič,“ vyjadril sa ostro Fico.

Ako ale zverejnil Denník N, samotný Fico natáčal video z Jordánska. Do destinácie vyrazil spolu s priateľkou Katarínou S. a chýbal aj na štvrtkovej spomienke na generála Lučanského. Fica prichytili v zahraničí na večeri po boku čakateľky na prokuratúre, foto >>> TU <<<. Je otázne, či je expremiér zaočkovaný alebo či dodrží po návrate karanténu ukončenú negatívnym PCR testom.

Ako sa totiž pochválil na nahrávke z chaty, z Grécka, kde dostal Covid, sa mal dostať na Slovensko so sfalšovaným PCR testom. Smer sa po oslovení odmietol k téme šéfa na dovolenke vyjadriť. Internetom už pritom kolujú viaceré vtipy na adresu expremiéra, ako aj jeho výrazného spálenia tváre.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: FB/Robert Fico