Anna Belousovová v minulosti pôsobila dlhé roky v aktívnej politike, no v poslednom období sa utiahla do ústrania. Pandemická situácia na Slovensku a rozhodnutia vlády ju však znova prebudili a najnovšie ju priam rozzúrili informácie o návštevách Borisa Kollára.

Anna Belousovová bola zakladajúcou členkou strany SNS, no neskôr ju nahradil Ján Slota, s ktorým mala množstvo verejných konfliktov. Dvojica kolegov si skočila do vlasov pri každej príležitosti. To je však dávnou minulosťou a bývalá politička sa rozhodla na sociálnej sieti komentovať rozhodnutia vlády na čele s Igorom Matovičom.

Najnovšie sa však vyjadrila ku kauze návštev Borisa Kollára v nemocnici. Na verejnosť sa totiž dostala informácia, že v nemocničnej izbe predsedu vlády sa uskutočnila tajná koaličná rada, a taktiež sa prevalilo, že zdravotné sestry mali nejeden konflikt so slečnami, ktoré ho navštevujú. Multiotecko sa obhajuje tvrdením, že sa o neho starajú, aby odbremenil sestričky.

Bývalá poslankyňa sa rozhodla tvrdo odsúdiť tento druh papalášizmu, pričom v úvode svojho statusu upozornila ľudí, že nebude slušná a dávno ju tak nevytočilo niečo viac ako správanie Kollára. ,,Nielenže natáča svoje sprosté, slaboduché videá z nemocničného lôžka a tvári sa na nich, akoby utrpel zranenia v boji za vlasť, ešte má tú drzosť cicať zneužívaním nadštandardných podmienok súčasné zdravotníctvo, ktoré v súčasnosti zažíva nápor kvôli koronakríze,“ rozohnila sa Belousovová.

61-ročná rodáčka z Vysokej nad Kysucou však nenechala nič dlžná ani dámam, ktoré pravidelne navštevujú politika. ,,Aby toho nebolo dosť, ešte si dovolia vyčerpané zdravotné sestry sekírovať Kollárové ku**y?! To kde sme? Kde žijeme?! Nech tie plastikové umeliny zhodia zo seba drahé handry, na ktoré by si aj tak v živote samé nezarobili… nech si oblečú sesterskú uniformu a skúsia si tu prácu sami!“ zdôraznila exčlenka strany SNS, pričom Kollára nazvala amorálnym odpadom spoločnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Anna Belousová  |  Foto: FB/Boris Kollar, Extra plus, hnonline.sk