Robert Fico aktuálne prežíva neľahké časy. Po ukončení vyšetrovania Súmraku hrozí expremiérovi, ako i Robertovi Kaliňákovi vážne obvinenie. Okrem toho má problémy aj jeho mladá priateľka Katarína S., ktorá už zjavne vymenila prokuratúru za nový flek u kamaráta zo Smeru.

Robertovi Ficovi hrozí spolu s Robertom Kaliňákom po skončení vyšetrovania Súmraku vážne obvinenie zo zosnovania a podporovania zločineckej skupiny či z vyzradenia daňového tajomstva. Do problémov sa však dostala aj expremiérova aktuálna priateľka Katarína S., ktorá bola donedávna čakateľkou na prokuratúre.

Ako sa ale prevalilo, mladá brunetka užívala majetok, na ktorý si mohla sama zarobiť len ťažko. Ešte viac si zavarila, keď sa s Ficom vybrala na dovolenku do Jordánska v čase, keď mala uvedenú oficiálnu práceneschopnosť. Následne jej hrozilo odvolanie, pričom sa nakoniec z prokuratúry stiahla.

Ako informuje portál Aktuality, dva mesiace po odchode sa zamestnala v Kaliňákovej právnickej firme KALLAN Legal. Informáciu potvrdil samotný exminister vnútra Smeru: “Politika ju pripravila o prácu, tak som si nenechal ujsť jeden právnický talent,” chváli Ficovu partnerku. Kaliňák nedávno priznal, že jeho právnická spoločnosť sa zo 40 až 50 % venuje prevažne zastupovaniu členov Smeru. Ako advokát uňho pôsobí aj obvinený David Lindtner, ktorý zastupuje v kauze Súmrak Fica i Kaliňáka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  aktuality.sk│ Foto: YT/Denník N, FB/Robert Fico