Pred pár dňami šokovala politikov aj verejnosť smrť bývalého politika za stranu Smer Jozefa Buriana (†60). Na sociálnej sieti si na svojho bývalého kolegu zaspomínali viacerí predstavitelia Smeru – SD, no až doteraz sa nevedelo nič o príčine jeho nečakaného odchodu na druhý svet.

Smrť Jozefa Buriana zarmútila viacerých známych politikov zo Smeru, ktorí boli jeho bývalí kolegovia. Nik z nich sa však nezmienil na sociálnych sieťach o príčine nečakaného Burianovho odchodu. Ako však mal prezradiť politikov blízky priateľ, za všetkým bol nepekný úraz na Sicílii.

Počas dovolenky na Sicílii sa pošmykol a spadol. Pád bol taký nešťastný, že si udrel hlavu a upadol do bezvedomia. Previezli ho do nemocnice v Palerme na oddelenie jednotky intenzívnej starostlivosti, kde ho domáci lekári operovali, ale, žiaľ, neprinieslo to zvrat v liečení,“ uviedol kamarát pre Plusku.

Ďalej vyzradil, že expolitik mal byť dlhšiu dobu v kóme, z ktorej sa už neprebral a na Vianoce vydýchol poslednýkrát. Problém nastal aj po jeho smrti, pričom rodina čaká na prevoz pozostatkov: “Vôbec to nie je jednoduché, lebo musia čakať na výsledky pitvy. Pre sviatky aj covidové opatrenia to môže trvať aj mesiac, ak nie viac,“ priblížil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/SMER – SD Košický kraj