Po Remišovej proti SMS vychádzkam aj Kollár: Trafil kliniec po hlavičke!

Dátum:

Marek Krajčí informoval ešte pred rokovaním vlády a bez dohody s koaličnými partnermi o prevratnej novinke, ktorá by nepotešila pravdepodobne ani jedného Slováka žijúceho na území krajiny. Pravidlo potvrdzujúcich SMS „vychádzkových správ“, ktoré minister zdravotníctva predniesol médiám, však koaliční partneri nemajú v pláne podporiť.

Proti šokujúcej novinke SMS správ sa postavila v pondelok Veronika Remišová. „Rozčuľovať občanov takýmito nápadmi v napätej situácii je zbytočné a neefektívne,“ uviedla. O deň neskôr sa k nej pripojil aj ďalší z koaličných partnerov, Boris Kollár: „Uvedomujeme si, že prijatím nových opatrení, ktoré sa v značnej miere dotýkajú života spoločnosti, sa môžu stretnúť s vlnou kritiky, preto je dôležité, aby sme sa zamerali skôr na plnenie aktuálne platných opatrení a úsilie sústredili na reálnu pomoc, vďaka ktorej sa čo najrýchlejšie budeme môcť vrátiť do bežného života,“ prihovára sa na sociálnej sieti strana Sme rodina.

Politická strana Borisa Kollára okrem nesúhlasu s SMS potvrdeniami trafila aj kliniec po hlavičke vyjadrením hodným zamyslenia sa. „Je dôležité, aby sa takéto návrhy prioritne prerokovali na koaličnej rade, pretože ich predčasná medializácia nemusí byť najšťastnejším krokom a prioritne, keď to nebolo konzultované s koaličnými partnermi,“ dodáva politická strana Sme rodina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Sme rodina | Foto: IG/marek_krajci_nrsr, veronika.remisova, FB/Sme rodina

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...