Slováci chystajú ďalší PROTEST: Polícia už teraz varuje!

Dátum:

Po viacerých protestoch, ktoré sa konali v hlavnom meste, sa už od štvrtka schyľuje k ďalšiemu. Polícia SR preto na sociálnej sieti upozorňuje pred možnými dopravnými problémami, keďže protestujúci majú opäť v pláne blokovať komunikácie.

Protesty, ktorými sa občania búria proti opatreniam, no i očkovaniu, neutíchajú. Aj na tento štvrtok je naplánovaný ďalší, ktorý sa má opäť konať v Bratislave pred Úradom vlády, ako aj pred Prezidentským palácom. Ako podporovatelia tvrdia na sociálnej sieti, plánujú aj tentokrát blokovať komunikácie hlavného mesta.

Polícia preto už dnes varuje, že obyvatelia sa musia pripraviť na možné komplikácie. „Vo štvrtok a piatok (5. a 6. augusta) bude Prezidentská záhrada opäť ZATVORENÁ. Ide o bezpečnostné opatrenie súvisiace so zhromaždením občanov, očakávanou vysokou koncentráciou ľudí a s tým súvisiacim rizikom poškodenia mobiliáru záhrady,“ upozorňuje so slovami, že zhromaždenia potrvajú až do konca augusta.

Polícia zároveň chystá aj patričné opatrenia: „Občanov, ktorí sa týchto zhromaždení mienia zúčastniť vyzývame, aby pri využívaní svojho práva vyjadriť názor nenarúšali verejný poriadok a neporušovali svoje povinnosti vyplývajúce zo všeobecne záväzných právnych predpisov. Verejný poriadok bude zabezpečovať dostatočný počet policajtov, či už z radov poriadkovej, dopravnej, ako aj kriminálnej polície. Tak ako aj pri iných zhromaždeniach, aj pri týchto bude polícia postupovať v súlade so zákonom,“ varuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Staré Mesto – srdce Bratislavy │ Foto: YT/HNtelevízia

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...