Strana Smer-SD zúri: Podáva trestné oznámenie na Slovenskú poštu!

Dátum:

Robert Fico si s bývalým kolegom Petrom Pellegrinim v posledných mesiacoch nevedia prísť na meno. Šanca, že by opäť mohli vládnuť, ich však spojila k spolupráci. Už teraz je jasné, že predseda strany Smer-SD spraví všetko preto, aby dosiahol svoj cieľ.

Opozičná strana Smer-SD a mimoparlamentná strana Hlas-SD momentálne zbiera podpisy na referendum o predčasných voľbách. K snahe zničiť súčasnú vládu sa už vyjadril aj Igor Matovič, ktorý sa ohrozený zrejme necíti. Robert Fico však oznámil, že petičná akcia je spojená s vážnou komplikáciou.

Problém má spôsobovať doručovanie petičných hárkov. ,,Dnes (9. februára) nám pošta oznámila, že nemieni doručovať obálky, ktoré nebudú vyslovene označené symbolom ‚referendum 2021‘. Čiže len čo pôjde obálka, na ktorej občan vyslovene nevyznačí, že ide o referendovú obálku, pošta povedala, že nebude takúto zásielku doručovať a nebude ju posielať na adresu, ktorá je v rámci P. O. Boxu,“ uviedol na tlačovej konferencií.

Šéf smerákov poriadne zúri a rozhodol sa rázne konať. ,,Trváme na tom, že ak pošta chce takýmto spôsobom mariť doručovanie petičných hárkov na P.O.Box adresu, jej predstavitelia sa dopúšťajú trestného činu marenia referenda,“ vyhlásil, pričom Smer-SD podáva trestné oznámenie na predstaviteľov Slovenskej pošty.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Smer-SD  |  Foto: FB/Smer-SD, Slovenská pošta, a.s.

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...