Politika „Takto dodržuje Matovič karanténu“: Internetom sa šíri trápna FOTKA!

„Takto dodržuje Matovič karanténu“: Internetom sa šíri trápna FOTKA!

Igor Matovič oznámil, že sa v nedeľu stretol s pozitívne testovaným človekom a musel odísť do 10-dňovej karantény. Ubehlo len pár dní a na internete sa objavila trápna fotka, na ktorej má premiér údajne nakupovať v Kauflande. Polícia upozorňuje na hoax aj detail, ktorý vás pobaví.

Igor Matovič musel po tom, ako sa dostal do kontaktu s pozitívne testovaným, putovať do 10-dňovej karantény. O slovo sa pritom prihlásila nečakane premiérova sestra Zuzana, ktorá zverejnila súkromnú spoveď aj to, aký má vzťah s Matovičom dnes. Predsedu vlády nasledoval do karantény aj Jaroslav Naď, pričom počas parlamentného testovania na koronavírus sa podarilo odhaliť niekoľko nakazených, najmä zo strany ĽSNS.

Koronavírusom sa nakazil aj Marian Kotleba, ktorý podľa informácií Nového Času údajne porušil karanténu v 8. deň a odfotili ho pri príchode do centrály ĽSNS, foto >>> TU <<<. A hoci je Matovič v karanténe ešte len dva dni, internetom začala kolovať rovnaká informácia, že premiér mal namiesto pobytu doma nakupovať v Kauflande s priloženou fotografiou. „Takto dodržuje Matovič karanténu. Dnes 6.11.2020. Spišská Nová Ves. Kaufland o 18:35,“ píše sa v trápnom príspevku stránky Slobodné Slovensko.

Ako ale upozornila polícia aj stránka Hoaxy a podvody – Polícia SR, ide o výmysel, pričom dôkaz je naozaj zábavný. „Konšpirátori vedia cestovať v čase a odfotiť si predsedu vlády v obchode. Tento príspevok sa momentálne šíri konšpiračnými stránkami na Facebooku. Ako si môžete všimnúť, predseda vlády mal byť videný, ako si odskočil do obchodu, aj keď je v karanténe! Tento pokus o dezinformáciu sa naozaj nevydaril. Môžete si všimnúť deň 6.11.2020, čas 18:35 hod. Potvrdzujeme, že 6.11.2020 je práve dnes, ale teda nevieme ako u vás, ale tu u nás na polícii je ešte ráno. Graficky nekvalitná fotka je už len maličkosť,“ dodávajú na margo hoaxu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, Facebook/Hoaxy a podvody – Polícia SR │ Foto: Facebook/Hoaxy a podvody – Polícia SR, YouTube/HNtelevízia, Denník N

Exit mobile version