Nedeľa na Markíze znova patrila politickej relácií Na telo s Michalom Kovačičom, ktorý si tentokrát do štúdia pozval hneď troch hostí. Celá diskusia sa niesla v duchu obviňovania, skákania si do reči a vyhýbaniu sa odpovedi. Na rad napokon prišli aj divácke otázky.

Michal Kovačič v politickej relácií privítal Janu Bittó Cigánikovú za stranu SaS, Michala Šipoša z OĽaNA a Matúš Šutaj Eštók zastupoval stranu Hlas-SD. Diváci však mohli byť svedkami neustáleho skákania si do reči predovšetkým zo strany Eštóka, ktorý neustále kritizoval prakticky všetky rozhodnutia vlády.

Cigániková so Šipošom sa tak ako poslanci koalície snažili obhájiť konanie ich kolegov. Priestor dostali aj Slováci, ktorí mali možnosť položiť politikom otázku. Jeden z nich sa člena za stranu OĽaNO spýtal, či by dokázal vyžiť z minimálnej mzdy.

Šipoš uviedol, že dlhé obdobie žil z menšieho platu ako má teraz ako poslanec. Suverénne odpovedal, že by to zvládol. ,,Ale rozumiem otázke, je to veľmi ťažké, obzvlášť v regióne, z ktorého pochádzam- Stará Ľubovňa. Tam je to extrémne ťažké. Ale tí ľudia sú tam už na to zvyknutí, že žijú z takýchto príjmov,“ vysvetlil politik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: FB/Na telo s Michalom Kovačičom