Martin Glváč sa ešte poriadne nestihol otriasť zo škandálu po zverejnení komunikácie s obvinenou Zsuzsovou a už musí čeliť ďalšej pohrome. Igor Matovič len pred niekoľkými minútami zverejnil šokujúcu komunikáciu, ktorá mala prebehnúť medzi Glváčom a Kočnerom.

Podpredseda parlamentu Martin Glváč má opäť poriadny problém. Potom, čo unikla na verejnosť komunikácia medzi ním a obvinenou Zsuzsovou, sa postaral o rozruch predseda OĽaNO Igor Matovič. Ten totiž pred niekoľkými minútami zverejnil správy, ktoré si mal Glváč písať prostredníctvom aplikácie Viber s Kočnerom. Hoci „Maznák“, ako ho Zsuzsová oslovovala, tvrdil, že sa s Kočnerom stretol naposledy v roku 2012, správy hovoria o inom.

Z údajnej komunikácie vyplýva, že Glváč sa mal s Kočnerom stretnúť niekoľkokrát v roku 2016. 6. októbra malo napríklad ísť o stretnutie na Margarétovej 17, na zaujímavý má byť aj rozhovor z 22. mája, kedy mal byť Kočner podľa slov Matoviča urazený, že Glváč prezradil závažné tajomstvo o nominácií zástupcu riaditeľa SIS kamarátovi Fedorovi Flašíkovi. Matovič pritom na svojom profile varoval Glváča, že ak neodstúpi, zverejní 900 správ, ktoré vlastní, čo aj urobil: „Zsuzsovej Maznáčik je dotklivý. Vraj dáva na mňa trestné oznámenie. To je fakt ten t*tko tak blbý, že si myslí, že ma týmto zastraší?“ odkázal podpredsedovi.

Reakcia Glváča prišla ešte pred samotným zverejnením správ pred pár hodinami, keď naozaj odkázal Matovičovi, že naňho podáva trestné oznámenie: „V predmetnej veci vyhlásení Igora Matoviča a zverejňovaní mojej údajnej komunikácie s Mariánom Kočnerom podávam trestné oznámenie a vyzývam orgány činné v trestnom konaní, aby urýchlene konali, nakoľko I. Matovič porušuje ústavou garantované práva, telekomunikačný zákon a dopúšťa sa trestného činu vydierania a hrubého nátlaku,“ napísal. Po jeho odchode z parlamentu ale volá aj opozičná poslankyňa z SaS Cigániková, ktorá počas rokovania navrhla, aby si presadol z predsedníckeho stolu, aby sa na neho nemuseli pozerať. Napätá situácia sa zrejme ešte v najbližších dňoch vyostrí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: spravy.pravda.sk │ Foto: Facebook/Martin Glváč, Igor Matovič, YouTube/Pravda