Robert Fico sa nikdy netajil tým, že mu imponuje spoločnosť sympatických žien. V minulosti sa ho pritom podarilo viackrát odfotiť pri objatiach na letisku, no aj v aute. Politika nedávno pristihli v spoločnosti ženy, ku ktorej mal počas vládnutia naozaj blízko. 

Robert Fico, ktorý sa momentálne aktívne zaujíma o odvolávanie viacerých ministrov, ako aj o predčasné septembrové voľby, má stále čas aj na príjemné aktivity. Expremiérovi pritom v parlamente počas odvolávania Mikulca ukázal Matovič veľavravnú ceduľu. Politik, ktorý v krajine vládol celé tri dekády, sa pred pár dňami vybral na vernisáž obrazov svojho kolegu Ladislava Kamenického.

Na umeleckej akcii sa objavila aj Ficova niekdajšia blízka spolupracovníčka Zuzana Kupcová. O ich vzťahu sa hovorilo kadečo a fotografmi boli pristihnutí aj pri korčuľovaní na hrádzi či pri vrúcnom objatí na viedenskom letisku. Medzičasom sa sympatická právnička, ktorá predsedu Smeru zastupovala aj na súdoch, vydala a stala sa z nej mamička.

S kočíkom dorazila podľa Plusky aj na vernisáž, kde ich spolu s politikom bolo možné vidieť opäť, foto <<< TU >>>. Dvojica sa zvítala, pričom expremiér sa nevedel dosýta vynadívať na bábätko v kočíku. Je tak zjavné, že kedysi blízki kamaráti na seba ani časom nezanevreli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Ficovou blízkou spolupracovníčkou bola aj radkyňa Mária Trošková

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Robert Fico, YT/Denník N