Boris Kollár (55) mal v sobotu podvečer vážnu nehodu vo vládnej limuzíne, kde sa okrem neho nachádzal šofér, ochranka a prsnatá misska Miroslava Fabušová. Slováci sa hromadne pýtajú, čo robila vo vozidle a kam si vyrazili v čase núdzového režimu. Teraz prišla nečakaná odpoveď z ministerstva vnútra.

Boris Kollár sa stal počas sobotného podvečera účastníkom vážnej nehody, ku ktorej došlo v bratislavskej časti Podunajské Biskupice na križovatke Mramorovej a Ulice Svornosti. Predseda parlamentu skončil po zrážke s ďalším vozidlom v nemocnici so zlomeným krčným stavcom a kľúčnou kosťou, pričom zotavovať sa bude niekoľko týždňov.

Krátko po nehode vládnej limuzíny sa prevalilo, že v nej okrem šoféra a ochranky sedela aj 37-ročná účastníčka Miss z roku 2001 Miroslava Fabušová. Prsnatá kráska s veľkými perami sa okrem iného živí ako vizážistka a rovnako ako predseda Sme rodina skončila v nemocnici, pričom potvrdila hospitalizáciu na oddelení JIS. Za Kollárom sa pred nemocnicu vybrali viaceré bývalé partnerky s deťmi, do budovy sa však napokon nedostali.

K nevšednej situácií, kedy sa vo vládnom vozidle nachádzala Kollárova známa, navyše v čase núdzového režimu krajiny, sa politik zatiaľ nevyjadril. Nečakané slová však prišli z Ministerstva vnútra SR, ktoré objasnilo pravidlá. “Program a cieľ cesty je plne v kompetencii chránenej osoby. Rovnako je výlučne na jej rozhodnutí aj to, kto sa bude spolu s ňou nachádzať ako pasažier v služobnom motorovom vozidle, ktoré užíva,” uviedla podľa Nového Času riaditeľka tlačového odboru Barbara Túrosová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/Sme rodina, Televízia JOJ