Nedeľná politická diskusia na TA3 musela byť nečakane prerušená po tom, čo sa moderátor zjavne necítil dobre. Noro Dolinský priamo pred kamerami začal kolabovať a pozvaní politickí hostia sa rýchlo postarali o to, aby dostal vodu a stoličku. Politici prehovorili o tom, čo sa dialo v zákulisí.

Noro Dolinský je dlhoročný ostrieľaný politický moderátor, ktorý si v nedeľu pozval do štúdia TA3 viacerých hostí. Po istom čase však začal evidentne kolabovať a okrem toho, že privrel oči, prestal komunikovať a necítil sa dobre. Prítomní hostia okamžite spozorneli a snažili sa situáciu zachrániť prinesením stoličky či pohára s vodou.

Zákulisné informácie o tom, čo sa dialo, priniesli prostredníctvom sociálnej siete dvaja z politikov. „Je dobré, že v tej chvíli zvíťazila ľudskosť a všetci do jedného, či už z opozície alebo koalície, sme sa mu snažili pomôcť a chceli sme, aby relácia predčasne skončila, lebo zdravie je prioritou. Moderátor to chcel ako profík dobojovať, a tak sme pokračovali ešte polhodinu. Nakoniec to aj tak predčasne ukončil – a urobil správne, zdravie je nadovšetko. Politika v takýchto chvíľach musí ísť bokom,vyzradil Ľuboš Blaha zo Smeru.

Svoje si o incidente myslí Eduard Chmelár, ktorý pripisuje kolaps noseniu respirátora: „Moderátor TA3 Noro Dolinský v priamom prenose skolaboval. Tesne pred vysielaním som mu hovoril, že v tých respirátoroch sa nedá dýchať, nieto rozprávať. Poslankyni Cigánikovej v prvom momente zišlo na um, že by som to mal odmoderovať ja, že by som ich dal do laty raz dva.. Ale pán Dolinský je veľký profesionál, pokračuje s vypätím síl ďalej. Klobúk dole a držte mu palce. Pre mňa bolo veľmi silným momentom, že sme ho tam kriesili všetci, bez ohľadu na politické presvedčenie, hádky okamžite ustali a zostala len čistá človečina,“ zamyslel sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Ľuboš Blaha, Eduard Chmelár │ Foto: TA3