Slovensko intenzívne bojuje s druhou vlnou pandémie koronavírusu, pričom situácia na politickej pôde sa neustále vyostruje. Občania sú tak frustrovaní nielen z opatrení, ale aj z komunikácie politikov, ktorí sa častokrát vyjadrujú nevhodne, pričom na čele šokujúcich prejavov stojí rozhodne Igor Matovič.

Konflikty v koalícií, plošné testovanie a najnovšie aj vianočný lockdown nenechali chladným ani Petra Pellegriniho, ktorý sa snaží v médiách vystupovať ako diplomat. Počas poslednej tlačovej konferencie však zmenil rétoriku, pričom neskrýval hnev a pobúrenie.

Predseda mimoparlamentnej strany Hlas-SD verejne vyzval premiéra, aby sa vzdal svojej pozície. ,,Je to alibista, amatér a neschopný človek, u ktorého máme pochybnosti, či je aj mentálne pripravený, aby túto situáciu zvládol,“ nahnevane vyhlásil rodák z Banskej Bystrice.

Podľa slov politika nemá súčasná vláda vážnu situáciu pevne v rukách, na čo môžu doplatiť predovšetkým občania, ktorí zúfalo prosia o pomoc. Z tohto dôvodu má krajina čeliť katastrofálnej kombinácií rekordného počtu nakazených s rozvratom vlády. Rozladený Pellegrini upozornil, že premiér dokopy nič neurobil, no vo chvíli, keď znova začínajú rásť čísla, hľadá vinníkov. V jeho najnovších vyjadreniach to má byť zrejme prezidentka a minister hospodárstva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Peter Pellegrini  |  Foto: YT/Denník N, FB/Peter Pellegrini