V posledných dňoch eskaluje kauza poslankyne Petry Krištúfkovej, ktorá získala funkciu splnomocnenkyne vlády SR pre podporu rodiny a sociálnu pomoc. Tá mala v minulosti dovolenkovať na jachte s Kočnerovou bývalou manželkou, no správy si mala vymieňať aj so samotným Kočnerom. Na tieto zistenia zareagovalo aj hnutie Sme rodina.

Petra Krištúfková má na krku početné otázky novinárov potom, čo sa prevalili informácie o jej kamarátstve s Kočnerovou bývalou manželkou. S tou mala v roku 2009 tráviť dovolenku na jachte, o čom svedčia viaceré fotografie, no požičala si aj vozidlo. Tieto informácie sa novinárom podarilo získať z tzv. Kočnerovej knižnice. A nielen to!

Pohľadná svetlovláska si mala vymieňať SMS aj so samotným Kočnerom, s ktorým sa dohovárala na stretnutí. Kočner na poslednom súdnom pojednávaní pritom uviedol i šokujúce informácie o osobe, ktorá sa mala nabúrať do siete Govnet. Posledné správy s poslankyňou majú pritom údajne pochádzať ešte z roku 2015. Zistenia sa aktuálne pretriasajú najmä kvôli novej funkcií splnomocnenkyne vlády SR pre podporu rodiny a sociálnu pomoc, ktorú Krištúfková získala. Tá sa po nových zisteniach bráni so slovami, že sa s Kočnerom nekamarátila a vzťahy udržiavala výlučne s jeho exmanželkou.

Na jej obranu sa postavilo aj hnutie Sme rodina, ktoré tvrdí, že v čase, keď sa Krištúfková stretávala s Kočnerovou bývalkou, ešte nikto nemohol tušiť, akých skutkov sa podnikateľ dopustí. Rovnako zdôrazňujú, že informácie o jej kontaktoch neboli pred verejnosťou nikdy zamlčované: „Bolo to známe aj pred voľbami, odpovedal som na to už veľakrát. Bolo to stokrát vysvetlené. Teraz to otvárajú preto, aby prekryli svoje vlastné kauzy a prepojenia na mafiu,“ reaguje Kollár podľa TA3 na tvrdé slová SNS.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ta3.com, Facebook/Sme rodina │ Foto: Facebook/Petra Krištúfková • Sme rodina, Televízia Markíza