Potom, čo prekvapili svojimi kandidátmi lídri opozičných strán, sa k slovu dostal aj niekdajší premiér a exminister financií Igor Matovič. Politik predstavil na kandidátnej listine meno z pozície 111, ktoré patrí niekdajšiemu moderátorovi populárnej televíznej stanice.

Len nedávno predstavil Peter Pellegrini a strana Hlas kandidáta zo 150. miesta, ktorým je jeho bratranec a poslanec Lukáš Pellegrini. Oveľa viac šokoval Robert Fico, ktorý na 150. miesto na kandidátnej listine Smeru dosadil Artura Bekmatova, redaktora známeho konšpiračného časopisu Zem a Vek.

O slovo sa prihlásil aj Igor Matovič, ktorý ide v predčasných voľbách zabojovať v koalícii, a teda bude potrebovať získať pre úspešné prebojovanie sa do parlamentu aspoň 7 percent voličských hlasov. Exminister financií na 111. mieste kandidátnej listiny privítal bývalého moderátora populárnej šlágrovej Senzi TV.

Noro Meszároš zverejnil na sociálnej sieti fotografiu z politickej kampane a rovnako pridal spoločný záber so samotným Matovičom. “Milí priatelia, prosím, začnite ma sledovať aj na mojej novej stránke Noro Mészároš – kandidát do NRSR, kde Vám budem prinášať informácie z trochu “iného súdka”. Aby sa slušnosť a diplomacia vrátila do parlamentu,” uviedol Meszároš, ktorý v televízii skončil len pred rokom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Noro Mészároš, IG/noromeszaros, FB/OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti