Prekvapujúce vyhlásenie Kaliňáka: ,,Máme nového Roberta Fica!“

Dátum:

Robert Kaliňák oficiálne ukončil politickú kariéru koncom roka 2018, no naďalej zostáva silnou osobnosťou v opozičnej strane Smer-SD. Slováci ho môžu občas vidieť aj na tlačových konferenciách, kde mu exkolegovia radi dajú priestor na vyjadrenie sa.

Bývalý minister vnútra sa prezentuje ako expolitik, no stále intenzívne sleduje aktuálne dianie v spoločnosti. V diskusnej relácií Na telo s Michalom Kovačičom oznámil, že v budúcich parlamentných voľbách neplánuje kandidovať do Národnej rady, a teda vrátiť sa do aktívnej politiky. Najnovšie však prezradil, že takúto možnosť nevylučuje v budúcnosti.

V týchto chvíľach je však Kaliňák presvedčený, že má strana Smer-SD dobre vybavené osobnosti, ktoré by boli vhodné pri generačnej výmene na čele strany. Spomenul Ladislava Kamenického, Richarda Takáča i jeho synovca Erika Kaliňáka. Podľa jeho slov by pokojne mohli stranu v budúcich rokoch prevziať.

50-ročný rodák z Bratislavy taktiež nešetril chválou na adresu šéfa smerákov, ktorý sa mal výrazne zmeniť. ,,K zmene došlo, máme dnes nového lídra. Máme nového Roberta Fica. Každý, kto ho porovná dnes a pred tromi rokmi vidí, že nastalo zásadné obrodenie. Myslím si, že novým lídrom bude nový Robert Fico, ako ste ho videli posledné mesiace,“ otvorene povedal médiám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: ereport.sk  |  Foto: YT/pravda, Smer-SD

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...