Slovenský minister, ktorý bol do svojej funkcie vymenovaný prezidentkou Zuzanou Čaputovou len nedávno, zažil poriadne rušné ráno. Vo štvrtok musel v skorých ranných hodinách prísť na urgent bratislavskej nemocnice, kde ho lekári ošetrovali.

Karel Hirman skončil podľa informácií portálu Markízy TVnoviny v jednej z bratislavských nemocníc. Novovymenovaný minister hospodárstva, ktorý vo funkcii nahradil Richarda Sulíka, musel vo štvrtok nadránom vyhľadať lekársku pomoc na urgente.

Ako neskôr potvrdila jeho hovorkyňa Mária Pavlusik, minister mal mať nehodu priamo doma, keď sa mu podarilo rozbiť si hlavu. Politik sa udrel v momente, keď sa skláňal po papier. Náraz bol, bohužiaľ, silný a vyžiadal si lekárske ošetrenie rany s následným prepustením domov.

Hovorkyňa taktiež rázne zamietla otázky o tom, že by bol minister pod vplyvom alkoholu. Politik sa mal napriek svojmu úrazu a faktu, že je dnes sviatok, dostaviť do práce a vykonávať svoju funkciu. Obeťou autonehody sa stal v noci zo stredy na štvrtok ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: FB/Zuzana Čaputová