Politika Syn Andreja Babiša narušil tlačovku: TOTO vykričal otcovi pred novinármi!

Syn Andreja Babiša narušil tlačovku: TOTO vykričal otcovi pred novinármi!

Kým na Slovensku opozícia tvrdo bojuje za pád Hegerovej vlády, v Česku pomaly vrcholí predvolená kampaň jednotlivých politických strán. Hnutie Andreja Babiša má vysoké preferencie, pričom politológovia predpokladajú veľký úspech, no všetko sa môže zmeniť po vyjadreniach politikovho syna.

V Česku prebehnú 8. a 9. októbra parlamentné voľby, v dôsledku čoho politické strany prezentujú svoje programy. Politické hnutie ANO začalo svoju kampaň v Ústí nad Labem, kde Andrej Babiš prehovoril o svojich zámeroch v budúcich rokoch. Po oficiálnej tlačovke dal český premiér priestor novinárom, aby mu položili otázky.

V tejto chvíli si prítomnosť Babiša všimol aj jeho syn Andrej Babiš mladší, ktorý sa rozhodol otca konfrontovať priamo pred médiami. Muž sa predral cez ľudí, aby stál politikovi zoči voči. ,,Práve som prišiel od psychológa a mám súdneho znalca, ktorý ma vyšetril. Ako sa cítiš, keď ma teraz vidíš, veríš viac vo veci medzi nebom a zemou? Prečo si mi ublížil? Aj s tým Protopopovem. Budem sa brániť a budem bojovať,“ kričal na svojho otca.

Babiš mladší hovoril o prípade spred dvoch rokov, keď tvrdil, že ho jeho ošetrovateľ Peter Protopopov nedobrovoľne odvliekol do ruského Krymu. Celá vec je stále predmetom vyšetrovania. Premiérov syn napokon ironicky poprial otcovi veľa šťastia s jeho sektou, s ktorou má oblbovať český národ, pričom šéf strany ANO iba mlčal.

Vyjadrenie Andreja Babiša mladšieho

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Andrej Babiš Jr.  |  Foto: FB/ANO, Andrej Babiš Jr.  |  Video: Streamable.com

Exit mobile version