Zuzana Čaputová a Peter Pellegrini sa mali podľa slov dvoch politikov z OĽaNO nedávno tajne stretnúť. Tvrdia to v statusoch na sociálnej sieti. Zároveň sú presvedčení, že práve po tomto stretnutí malo dôjsť k Pellegriniho nabádaniu ľudí nad 60 rokov k očkovaniu, kým prezidentka mala skritizovať Hegera za manažovanie pandémie.

Gábor Grendel zverejnil pred pár hodinami na sociálnej sieti status, v ktorom tvrdí, že pred časom malo dôjsť k tajnému stretnutiu Zuzany Čaputovej a Petra Pellegriniho: „Pamätáte si môj nedávny status o zvláštnej zhode náhod, keď v jeden a ten istý deň sa Peter Pellegrini v rádiu zahral na zodpovedného štátnika (vyzval 60+ na očkovanie, dištancoval sa od extrémistov) a prezidentka Zuzana Čaputová zvozila premiéra Eduarda Hegera za manažovanie koaličných vzťahov a pandémie? Možno to nakoniec nebola až taká náhoda,“ začal.

Pár dní pred spomínanými udalosťami prezidentku navštívil v jej úrade Peter Pellegrini. Hoci o tom iniciatívne neinformovali, niektoré médiá sa o tom dozvedeli, chceli o stretnutí informovať, ale po zásahu jeho aktérov dostali stopku. Ukážkový príklad cenzúry. Čo také strašne tajné spolu riešili Peter Pellegrini so Zuzanou Čaputovou, že sa rozhodli použiť “žolíka” nehodného predstaviteľov slobodného demokratického štátu, nehodného vyznávačov slobody slova, slobody tlače?“ pýtal sa ďalej.

Ako hovorí klasik: keby dolaďovali svoje najbližšie kroky v prospech opozičného lídra Pellegriniho a v neprospech premiéra Hegera, nevyzeralo by to inak,“ myslí si. Pridal sa aj minister financií Igor Matovič, ktorý dodal jednu vetu: „To isté robila na jar.“ Poradca prezidentky podľa Webnovín uviedol, že hlava štátu máva pravidelne aj neverejné stretnutia s politikmi, či už z opozičného alebo koaličného spektra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Igor Matovic, Gábor Grendel, webnoviny.sk│ Foto: YT/HNtelevízia