Prezidentka SR má aktuálne plné ruky práce a trápi ju súčasná situácia v našom parlamente, ako aj energetická kríza, ktorá občanov zasiahla, prípadne zasiahne v najbližších mesiacoch. Taktiež sa snažíme pomáhať susednej Ukrajine, ktorá je stále pod ruským útokom.

Zuzana Čaputová je už tri roky hlavou nášho státu, pričom stále uvažuje i o kandidatúre v nasledujúcich prezidentských voľbách. Momentálne ju trápia napäté vzťahy v parlamente, no predovšetkým energetická kríza, ktorá zasahuje a zasiahne množstvo obyvateľov Slovenska. Nedávno skritizoval modelingovú kariéru jej dcéry Emmy známy slovenský agent.

Jednou z funkcií prezidentky je však aj reprezentácia krajiny v zahraničí, pričom pre Zuzanu Čaputovú pripravujú vhodné outfity, účesy a líčenie profesionáli. Blonďavý kratší zostrih je pritom súčasťou jej imidžu už dlhé roky. Ako však ukázala na sociálnej sieti, nebolo tomu tak vždy. Zverejnený retro záber po boku otca, keď mala prezidentka len 19 rokov, odhalil jej svetlo hnedé zopnuté vlasy a mladú tváričku budúcej političky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Čaputová ako 19-ročná po boku otca.

Zdroj │ Foto: FB/Zuzana Čaputová