WAU! Takúto šokujúcu správu dostal Matovič od manžela riaditeľky ŠÚKL!

Dátum:

Igor Matovič spôsobil rozruch, keď si okrem vlastného profilu na sociálnej sieti prezrel aj nástenku noviniek blízkych priateľov. Štátna tajomníčka ministerstva zdravotníctva sa totiž zaplietla do komunikačnej potýčky s manželom riaditeľky ŠÚKL, Radom Baťom. Ten sa vo svojom príspevku vysmieval z príchodu vakcíny Sputnik V a tvrdil, že z Ruska nepriletela bezpečným spôsobom. 

Tajomníčka rezortu zdravotníctva Jana Ježíková na Baťov vysmievačný príspevok o spôsobe doručenia Sputnika reagovala so slovami, že aj keď rôzne názory rešpektuje, v tomto prípade mal Baťa použiť na preverenie aspoň Google. „Napísať takúto hlúposť, že vakcína je v krabici a hrká tam jak duritky z Ikey, je také… aj gugl ti ukáže na jeden klik, aký je storage (úschova) a handling (zaobchádzanie) Sputnika…“  Baťa však debatu neukončil a v osočovaní pokračoval. Manžel riaditeľky Štátneho ústavu pre kontrolu liečív (ŠÚKL) si tak vyslúžil premiérovu pozornosť.

Do konfliktu sa namočil aj samotný Igor Matovič, keď sa tajomníčke za Baťove slová ospravedlnil priamo na sociálnej sieti. Premiér zároveň do príspevku pre upresnenie pripojil aj snímky obrazu so záznamom slovnej roztržky. Týmto verejným prejavom si však zavaril na nepríjemnú správu priamo od autora, a teda Rada Baťu. Ten poslal premiérovi ponižujúci odkaz: „Moju manželku si do huby neber, ty zbabelé psychopatické hov*o. Rado Baťo.“ Matovič už iba ironicky dodáva, že manžel šéfky ŠUKL disponuje mimoriadne vysokou úrovňou komunikácie. Schválne, čo by ste odpísali vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Správa, ktorú dostal Igor Matovič

Zdroj | Foto: FB/Igor Matovic

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...