Zlatica Kušnírová, ktorá denne navštevuje hrob svojej zavraždenej dcéry Martiny (†27), prežíva nielen ťažké chvíle, žiaľ či trápenie, ale i obavy. Aj napriek tomu, že musí čeliť vyhrážkam zo strany Slovákov, rozhodla sa verejne bojovať proti zlu, ktoré sa má nachádzať na najvyšších politických pozíciách.

Pani Zlaticu poniektorí ľudia nešetria nadávkami či vyhrážkami. V minulosti priznala, že pravidelne dostáva listy plné nenávisti. V jeden deň jej príde anonym, ktorý jej nadáva do šialených kráv a druhý deň ju Slováci obviňujú zo spolčovania sa s Luciferom.

Kušnírová je však odhodlaná bojovať ďalej a za žiadnych okolností sa nevzdáva. Dokonca iniciovala spoločný obed opozičných strán, pričom pozvala parlamentné strany SaS, OĽaNO a KDH. Pozvánku dostali aj mimoparlamentné strany PS/Spolu, SMK a Za ľudí.

Kto odmietol?

Ponuku na obed však odmietli lídri PS/Spolu a KDH s tvrdením, že ide iba o ďalšiu Matovičovu ,,akciu“, pričom zneužíva nešťastie smutnej matky. Zlatica však povedala, že jej ide o verejný záujem a do žiadnej strany nevstupuje.

Pozvanie na obed prijali Richard Sulík (SaS), Igor Matovič (OĽaNO), József Menyhárt (SMK) a Juraj Šeliga (Za ľudí)

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Menyhárt József, Facebook/Richard Sulík, Facebook/Robert Fico, Facebook/OĽaNO, Facebook/Andrej Danko – predseda strany SNS