Anna Belousovová bola jednou zo zakladajúcich členov strany SNS, pričom bola dlhé roky v aktívnej politike. I keď sa pred pár rokmi utiahla do ústrania, aktuálnu politickú situáciu naďalej intenzívne sleduje. Nezdráha sa ani tvrdej kritiky na adresu súčasnej vlády.

Bývalá politička pred pár mesiacmi neváhala verejne skritizovať Borisa Kollára po tom, čo ho v nemocnici navštevovali rôzne dámy, ktoré mali mať niekoľko vážnych konfliktov so zdravotnými sestrami. Najnovšie nenechala ani jednu nitku suchú na Igorovi Matovičovi.

Je nutné pripomenúť, že dvojica má spoločnú minulosť, pričom jednou z najznámejších káuz je facka Belousovovej, ktorú uštedrila predsedovi strany OĽaNO, keď ju nazval ,,Ančou“. 61-ročnú rodáčku z Vysokej nad Kysucou najnovšie poriadne nahnevalo vyjadrenie Matoviča v súvislosti so zmŕtvychvstaním, v ktorom nabáda ľudí, aby sa ,,nakazili“ nádejou, láskou a odpustením.

Exposlankyňa je presvedčená, že takýto príspevok mohol napísať iba človek s narušenou psychikou. ,,Nielenže nie je odborne spôsobilý zastávať tento post, on slušne povedané nemá ani všetkých päť pokope,“ napísala a následne sa rozhodla pritvrdiť. ,,Dokedy bude musieť ešte predkladať ďalšie dôkazy svojej nenormálnosti, aby konečne jeho koaliční partneri a pani prezidentka konečne pochopili, že kvôli udržaniu tejto vlády, ich „korýt“ a výhod platíme my ostatní príliš vysokú cenu?!“ pýta sa nahnevane.

Belousovová sa zároveň domnieva, že situácia v krajine sa bude naďalej zhoršovať. ,,Oni si to užívajú, oni sa cítia dobre a vôbec ich nezaujíma, že Slovensko ide dolu vodou. Osudy skutočne obyčajných ľudí ich vôbec nezaujímajú,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Anna Belousovová  |  Foto: FB/Anna Belousovová, Twitter, markiza.sk