Zuzana Plačková a René Strausz sú aj naďalej obvinení zo závažných trestných činov v súvislosti s obchodovaním s drogami. Aktuálne sú pritom po štvrtkovom rozhodnutí sudcu stíhaní na slobode. Na poslednej tlačovej besede si Robert Fico neodpustil jednu poznámku.

Influencerka a jej manžel sú aj naďalej obvinení z možného dílerstva drog v organizovanej skupine. Štvrtkový súd ich pritom oslobodil, a tak budú stíhaní na slobode. Dvojica sa už stihla zvítať v policajnom aute a Zuzana Plačková zverejnila na Instagrame aj provokačný odkaz.

Na piatkovej tlačovej besede sa pritom predseda Smeru obul do dnešného prepustenia štyroch vyšetrovateľov NAKA a dočasného šéfa inšpekcie na slobodu. Taktiež sa opakovane hanlivo vyjadroval aj na adresu špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica či Borisa Kollára. Napokon skritizoval aj Richarda Sulíka za oneskorenie otvorenia stánku na Expo Dubaj 2020.

Na tom by nebolo nič zvláštne, no šéf Smeru sa rozhodol vypustiť nečakanú poznámku o vzhľade Sulíkových očí: „Sulík sem chodí so sklenenými očami. Nešťastný, že hlavná dodávateľka má teraz problém. Možno, že teraz sa mu už uľavilo, keď bola pustená na slobodu,“ prekvapil. Aj keď nič nekonkretizoval, dá sa ľahko domyslieť, ktorá známa tvár bola pred pár hodinami pustená na slobodu a je naďalej obvinená z dílerstva drog.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Robert Fico, TV Doma