Ministerka spravodlivosti si v minulosti poriadne znepriatelila Slovákov niekoľkým kauzami, ktoré sa snažila obhájiť, no márne. Dávajú jej to pocítiť takmer každý deň predovšetkým na sociálnej sieti, a to aj v deň jej narodenín.

Šéfka rezortu spravodlivosti Mária Kolíková oslávila 29. augusta presne 47 rokov, pričom sa jej rozhodli zablahoželať aj občania. Ak by však dúfala v klasické prianie: ,,Veľa zdravia, lásky a šťastia,“ čakala by márne. K političke totiž neboli práve najmilší.

Narodeninové priania sa zo začiatku týkali predovšetkým jej vzhľadu, ktorý má byť zanedbaný. ,,Ako ministerka by sa mala dať do “pucu“, lebo toto je katastrofa. Odporúčam jej dlhodobé nosenie rúška,“ napísala jedna z dám. Podľa mnohých žien Kolíková úplne kašle na svoju vizáž, i keď robí vizitku celému Slovensku.

Následne však prišlo k odkazom, ktoré jasne naznačovali, že našinci nie sú nadšení jej riadením ministerstva. ,,K narodeninám jej blahoželám a prajem jej, aby už konečne odišla do zabudnutia,“ takto znel jeden z najpopulárnejších komentárov. ,,Blahoželám k zbabranej práci a k spôsobeniu ešte väčšej nedôvery v spravodlivosť. Dajte si darček, zbaľte sa a choďte do teplých krajinách. Tam vám možno niekto uverí,“ odkázal jej nahnevaný Martin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Ereport  |  Foto: FB/Za ľudí, YT/Braňo Závodský Naživo, HNtelevízia