Igor Matovič sa od volieb už viackrát prezentoval spôsobom, ktorý nie je pre premiérov obvyklý a pravidelne tak búra zaužívané zvyky. Tentokrát šokoval niečím, čo sa nestalo posledných 30 rokov!

Nový slovenský premiér dokáže ľudí naokolo poriadne prekvapiť. Okrem neobvyklých vyjadrení či otvoreného štýlu komunikácie ale tentokrát Igor Matovič šokoval obsluhu, ktorá na Úrade vlády už celé desaťročia roznáša nápoje premiérom. Nedávno pritom prekvapil nečakaným stretnutím s Petrom Pellegrinim v zákulisí, hoci to neskončilo práve priateľsky.

Na videu, ktoré natočil Boris Kollár počas rokovania, sa ujme úlohy čašníka práve premiér. Šálku s kávičkou tak donesie svojej obsluhe, kým Kollár ho spovedá: „Po tridsiatich rokoch obslúži premiér pána čašníka. Tridsať rokov všetkých premiérov obsluhoval tento pán,“ smeje sa predseda parlamentu.

Svoju prvú kávu od premiéra si starší pán zjavne užíva a rovnako tak aj spoločnosť vysokopostavených politikov. Ako sám uznáva, takéto niečo ešte nezažil, hoci už podonášal stovky nápojov. Páni sa ďalej debatia v dobrej nálade, veď sa presvedčte sami!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Boris Kollár