Matovič sa vracia na scénu: Premiér ukončil povinnú karanténu!

Dátum:

18. decembra dostal premiér Igor Matovič sms správu s informáciou, že jeho test na koronavírus bol vyhodnotený pozitívne. Okamžite tak musel odísť do povinnej 10-dňovej karantény, pričom jeho kroky nasledovali aj poslanci, s ktorými sa stretol len pár hodín predtým.

Tohtoročné Vianoce Igora Matoviča mali trpkú príchuť, nakoľko premiér musel tráviť najkrajšie sviatky v roku osamote. Aj keď ho mnohí upodozrievali, že si ochorenie iba vymyslel, aby nemusel podstúpiť očkovanie proti koronavírusu, on sa voči tejto teórii razantne ohradil.

Ako prezradil, v prípade, že jeho status na sociálnej sieti Facebook podporí 10-tisíc voličov, o vakcináciu mieni požiadať dve najdôležitejšie ženy svojho života, a teda manželku s mamou. Samotný Matovič sa totiž nemôže dať po prekonaní koronavírusu zaočkovať najbližších 90 dní, avšak mieni tak ako príklad zodpovednosti urobiť okamžite po uplynutí predmetnej doby.

Premiér iba pred okamihom avizoval, že práve v dnešný deň (28. decembra) ukončil 10-dňovú domácu izoláciu, ktorú podstúpil po obdržaní pozitívneho výsledku testu na Covid-19. Zároveň vyjadril mimoriadnu vďaku svojej polovičke a dcéram, ktoré sa stali v čase pandémie jeho najväčšou oporou.

„Najväčšie ĎAKUJEM patrí mojim trom žienkam, ktoré sa tu o mňa celý čas starali. Tie desiatky klopklop na dvere a za nimi položené niečo fajn pod zub, štedrovečerná večera či rozbaľovanie darčekov cez videohovor, koncert na želanie, rozhovory cez dvere a podobné karanténne zážitky zostanú nezabudnuteľné,“ priblížil na sociálnej sieti. Premiér sa tak môže bez komplikácii zúčastniť rokovania vlády o predĺžení núdzového stavu, kvôli ktorému mal hygienik Ján Mikas upraviť vyhlášku šokujúcim spôsobom!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/I.M.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...