V slovenskej politike je aktuálne rušno nielen na pracovnom poli, ale pre niektorých, bohužiaľ, aj na tom súkromnom. Po desiatich spoločných rokoch sa totiž rozchádza známa politička, ktorá tvorila so svojím partnerom harmonický pár. 

Reč je o predsedníčke Progresívneho Slovenska, ktorá nedávno poslala Matovičovi tvrdý odkaz po jeho návrhu na zvýšenie DPH na 25 %. Irena Biháriová žila celých 10 rokov v šťastnom partnerskom zväzku so špecialistom na extrémizmus v Globsecu Danielom Milom. Dvojica, ktorá spolu zdieľa domácnosť a vychováva aj dve deti, však ide podľa informácií portálu Ereport od seba.

Biháriovej dnes už expartner síce nebol ohľadne svojho súkromia príliš zhovorčivý, no informáciu o rozchode nepopiera. „Práve preto, že je to súkromná vec, nerád by som sa k tejto téme vyjadroval. To, čo bude a ako to bude medzi nami po rozchode nie je predmetom mediálneho záujmu,” uviedol. Strana, v ktorej politička pôsobí, sa taktiež k súkromným záležitostiam svojich členov nechce vyjadrovať. Polemizuje sa aj o tom, či bude Daniel svoju bývalku podporovať aspoň pracovne a politicky, keďže strana PS má podľa posledných prieskumov reálnu šancu dostať sa do parlamentu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ereport.sk │ Foto: YT/Denník N, Progresívne Slovensko, Daniel Milo