V markizáckej špeciálnej relácií Na telo Plus sa trojica pozvaných hostí zaoberala viacerými aktuálnymi politickými témami. Na záver prišla aj otázka, či bude Igor Matovič premiérom aj o rok. Odpoveď odborníka ale neznie lichotivo.

Markizácka relácia Na telo Plus privítala tentokrát sociológa Michala Vašečku a novinárov Daga Daniša a Moniku Tódovú. Spolu s moderátorom Michalom Kovačičom sa zaoberali aktuálnymi politickými otázkami, ako aj rozsudkom o Marianovi Kočnerovi.

Napokon však reč padla aj na zmenu politických preferencií slovenských voličov po takmer roku vlády Igora Matoviča. Vašečka je pritom presvedčený, že Fico ešte nepovedal posledné slovo, a hoci by bol jeho návrat na výslnie náročný, počas posledných týždňov mal oživiť aspoň nádej. Na záver sa dotkli aj osoby Igora Matoviča, ktorému poslala drsný odkaz o klamárovi Sulíková poradkyňa. Rovnako si prešiel aj verejným konfliktom so Zuzanou Čaputovou.

Moderátor položil všetkým trom hosťom otázku, či si myslia, že bude Matovič premiérom aj o rok a či sa Hlas stane najsilnejšou stranou. Ako prvý sa ujal slova sociológ, no jeho odpoveď zrejme predsedu vlády nepoteší: “Premiérom nebude Igor Matovič a najsilnejšou stranou bude Hlas,” predpovedá. Pridal sa aj Daniš: “Ja si myslím, že Matovič ešte o rok môže byť premiérom a pokiaľ ide o Hlas, tak nevidím žiadnu inú stranu, ktorá by mohla byť silnejšia, takže áno,” odpovedal. Rovnakého názoru bola aj Tódová: “Áno, aj ja si to myslím,” uzavrela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Televízia Markíza, Facebook/Igor Matovic