Ostrý odkaz slovenskej matky: Namiesto bio krémikov si kúpte slovník!

Dátum:

Na internetových fórach môžete stretnúť všelijaké skupiny ľudí, jednou z najvýraznejších a najdiskutovanejších sú tzv. biomatky. Istá slovenská mamička to už nevydržala a všetkým tým, ktorí posudzujú a negatívne komentujú, posiela ostrý odkaz. 

Extrémne kritické matky, ktoré svojím deťom prepočítavajú hodnoty železa či cukru v strave, sa len málokedy štítia nenechať uštipačný komentár či poznámku. Jedna zo slovenských matiek im ale nastavila zrkadlo a namiesto bio chrumiek im odporúča vziať do ruky Slovník slovenského jazyka.

,,Milé mamičky! Na začiatok podotýkam, ja sama som mama dvoch malých detí (6 a 2 roky) a som členom niekoľkých mamičkovských fór na Facebooku. Ale to, čo podaktoré stvárate a ako sa vyjadrujete, mi normálne dvíha dekel!!! Nie som žiadna premotivovaná, montessori, bio, raw a neviem aká matka. Som taká obyčajná, normálna mama, čo nechytá hysák, keď jej dieťa zje trochu piesku alebo si zašpiní nohavice atď,“ začína príspevok.

,,Snažím sa, aby jedli zdravo, ale občas im dovolím aj “zhrešiť”, ale bože chráň, aby to nejaká bio mamička zbadala, lebo ma ide ukameňovať, že aký “sajrajt” dávam svojím deťom. Lebo raz za mesiac im dám jedného brumíka, alebo staršiemu dovolím hranolky výnimočne… Na tých fórach, keď vidím tie pojmy tehuľka, máme 36 mesiačikov (3 roky sa píše, prosím pekne) alebo nebodaj, keď napíše niektorá, že moje dieťa má 3 a pól roka, to ma už ide fakt vystrieť od hrôzy! PÓL je akurát tak severný, kde žije Santa Claus, vaše dieťa má 3 a POL roka!!! Nosíte rúško a nie rúšku!!!!“ kritizuje ich gramatiku.

,,Prepáčte mi moje ocd, čo sa teraz prejavilo, aj ja robím chyby, ale keď idem niekde písať a niekto ma upozorní, že píšem ako negramotná Esmeralda, ktorá sa nevie ani podpísať, iba XX, tak sa trošku uvedomím a zamyslím sa. Namiesto bio krémikov a bio chrumiek by som si na vašom mieste kúpila slovník! A investovala do svojho vzdelania! Potom sa človek čuduje, že tie 286-mesačné deti, čo máte, sa nevedia normálne vyjadrovať. Prepáčte môj výlev, snáď som vás nepohoršila,“ dodáva na facebookovej stránke Priznanie žien, kde si vyslúžila tisícky lajkov a zdieľaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/ Priznania žien | Foto: Pixabay

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...