Po Ficovom obede s brunetkou prišlo ďalšie ODHALENIE!

Dátum:

Roberta Fica zastihli fotografi prednedávnom na obede, na ktorom sa objavila aj jedna dlhonohá brunetka. Predseda Smeru sa okamžite ohradil so slovami, že ide o krajskú tajomníčka a žiadna romantika sa v tomto prípade nekonala. Na svetlo však vyšli ďalšie skutočnosti. 

Robert Fico sa nedávno zúčastnil podľa svojich slov pracovného obeda, ktorý sa mal podľa informácií PLUS 7 DNÍ konať v talianskej reštaurácií na kraji Bratislavy. Na obede ho mala sprevádzať aj krajská tajomníčka Marcela Čavojová. Tmavovláska má mať pritom za sebou viaceré zaujímavé pracovné pozície. Ešte za slobodna mala pod rodným menom Butinová pôsobiť roky v dozornej rade Detektívnej informačnej služby, premenovanej napokon na Kredit Real. Firma s rovnakým menom napokon získala pod Ficovým premiérovaním v roku 2018 zákazku na stráženie objektov úradu vlády za 240-tisíc eur.

Neskôr mala prejsť do štátnej firmy MH Invest na ministerstve hospodárstva, kde údajne na prianie Fica získala post projektovej manažérky. Na starosti mala mať komunikáciu firmy s mestom Nitra pri výstavbe automobilky Jaguar. Nadácia Zastavme korupciu vtedy kritizovala predraženosť výstavby a rozpory so zákonom. Úrad pre verejné obstarávanie napokon podľa Sme rozhodol, že zákon bol naozaj porušený a cena sa mala navýšiť o takmer 12 miliónov eur. Zákazku získali aj subdodávatelia Inpek a Bonul, blízki väzobne stíhanému Norbertovi Bödörovi.

O post prišla Čavojová až po nástupe novej vlády a nového vedenia štátneho podniku. Momentálne je okrem funkcie krajskej tajomníčky v Nitrianskom kraji aj asistentkou poslanca Smeru Martina Nemkyho s platom cez 2 000 eur mesačne, pričom druhým asistentom poslanca je práve Bödörov advokát Eugen Cimmermann.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ, index.sme.sk │ Foto: FB/Robert Fico

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...