Po konflikte prehovoril Kollár: Toto si myslí o Matovičovi a Sulíkovi!

Dátum:

Stredajší deň poznamenali veľké kolóny a zápchy na cestách spôsobené tvrdými nariadeniami a kontrolami. Do vlasov si preto skočili premiér Igor Matovič a minister Richard Sulík. Na ich adresu sa teraz vyjadril aj predseda parlamentu Boris Kollár.

Po tom, ako sa začali kvôli enormným policajným kontrolám upchávať slovenské cesty, si do vlasov skočil Igor Matovič a Richard Sulík, ktorý označil prístup premiéra za fetiš. Matovič napokon uviedol, že v pláne boli len námatkové kontroly a došlo k pochybeniu zo strany polície. Voči tomuto tvrdeniu sa ale ostro ohradil policajný prezident Milan Lučanský, ktorý prízvukoval, že si len plnil nariadenia, ktoré písomne aj ústne obdržal z ministerstva.

Po ostrej výmene názorov sa k napätej situácií vyjadril aj predseda parlamentu Boris Kollár, ktorý má na Matovičove opatrenia jasný názor: „Musím povedať, že rozhodnutie premiéra bolo v tomto prípade správne a musíme všetci tieto dni vydržať. To rozhodnutie zastaviť štát na 5 dní bolo správne. Držím stranu premiérovi, lebo nemáte informácie, ktoré mám ja, ale nebudem tu strašiť ľudí. Premiér sa rozhodol zodpovedne a správne,“ dodal pre Nový Čas.

Napriek tomu ale súhlasí aj s názorom Richarda Sulíka a chcel by postupne opäť rozbehnúť ekonomiku: „Napriek tomu si myslím a rešpektujem niektoré ďalšie výroky Richarda Sulíka, že ročne na Slovensku dostane bežnú chrípku jeden až jeden a pol milióna ľudí a zomrie na ňu 800 ľudí a nebojíme sa tej chrípky. Ja by som to začal po Veľkej noci uvoľňovať. To je môj názor a za toto budem hlasovať, aj hnutie.“ Kollár zároveň všetkých ubezpečil, že kvôli nezhodám určite nehrozí rozpad vlády: „Určite nie. Takýchto vecí ešte bude. Toto je normálny názor na vec,“ upokojuje verejnosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Sme rodina

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...