Robert Fico sa spolu s Ľubošom Blahom či Erikom Kaliňákom postavil vo štvrtok pred novinárov na tlačovej besede. Tú na úplný záver okorenil pikantným priznaním o svojej se*uálnej orientácii. Bežne používané slovíčko však šéf Smeru poriadne skomolil.

Robert Fico sa na štvrtkovej tlačovej besede okrem iného vyjadril aj k chladnokrvnej vražde Eriky z Michaloviec. Prezidentke SR a politikom vyčítal, že sa k incidentu nevyjadrovali verejne, a tak vehementne ako v prípade zavraždených homose*uálov pri Teplárni v Bratislave.

Šéf Smeru zdôraznil, že nevidí rozdiel medzi zabitím homose*uála a heterose*uála. K téme orientácie sa v posledných dňoch v pravidelných intervaloch vyjadruje na sociálnej sieti aj exminister Igor Matovič, ktorý nepodporuje partnerstvá ľudí rovnakého pohlavia.

Expremiér Fico však na záver svojej tlačovky pobavil všetkých prítomných novinárov aj Slovensko, keď prišiel s výrokom, že je heterose*uál. Namiesto tohto slovíčka sa však politikovi podarilo vysloviť brept, ktorého sa okamžite chytila satirická stránka Zomri. „Ja som heterexuál, ja mám rád ženy. Podľa mňa je to veľmi jasné, už keď sa tak každý priznáva, ja to poviem takto veľmi jasne,“ zaznelo z úst poslanca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: YT/YT/SMER – Sociálna DemokraciaSMER – Sociálna Demokracia, FB/Zomri