Slovákov vyzývajú k zodpovednosti: Poslankyňa OĽaNO však odcestovala..!

Dátum:

Vládni predstavitelia vrátane premiéra neustále upozorňujú občanov, aby boli zodpovední pri dodržiavaní protipandemických opatrení. Dokonca sa čoraz viac objavujú obvinenia, že za súčasnú epidemiologickú situáciu môže hlavne bezohľadné konanie Slovákov! Ako sa však správajú samotní poslanci je na zamyslenie!

Členka koaličnej stany OĽaNO Romana Tabak momentálne dovolenkuje s rodinou v Dubaji. Podľa jej slov mala pár dní voľna naplánovaných už dlhší čas tak, aby nezmeškala žiadnu schôdzu parlamentu či zasadnutie výboru. Poslankyňa na sociálnej sieti uviedla, že cestovanie do zahraničia nie je zakázané, a taktiež dodržiava všetky bezpečnostné pravidlá.

Kritikou však nešetril jej kolega Andrej Stančík, ktorý je presvedčený, že politici by mali práve v tomto období ísť príkladom a práve takýmto spôsobom iba prehĺbia nedôveru ľudí v súčasnú vládu. ,,To, že niečo môžete spraviť ešte neznamená, že to máte spraviť,“ uviedol pre tvnoviny.sk.

Konanie poslankyne sklamalo aj jej ďalšieho straníka Tomáša Šudíka, ktorý upozornil, že oddych si momentálne nikto z nich nemôže dovoliť. ,,Považujem to za neúctivé voči všetkým pripojeným na pľúcne ventilácie i voči všetkým obetiam COVID-u. V tomto prípade nevidím rozdiel medzi opozičným a koaličným poslancom. V oboch prípadoch s týmto nemôžem súhlasiť!“ zareagoval na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: FB/Tomáš Šudík, Romana Tabak

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...