Politika Susedia ho majú v zuboch: KONFLIKT s Ficom kvôli tomuto!

Susedia ho majú v zuboch: KONFLIKT s Ficom kvôli tomuto!

Robert Fico momentálne nemá spory len v parlamente, kde sa ohradil voči koalícií, ako aj prezidentke Zuzane Čaputovej. Najnovšie sa ozvali susedia z bytovky, kde má v prenájme polmiliónový byt. Tí už predsedu Smeru dôrazne žiadali, aby urobil jednu vec, no on ich prosby naďalej ignoruje.

Robert Fico má okrem starostí so zatýkaním vplyvných ľudí, hádok s koalíciou či s prezidentkou spor aj v súkromnom živote. Ako odhalil denník PLUS SEDEM DNÍ, predsedu Smeru majú v zuboch aj susedia v rezidencii Sokolská, kde politik býva v prenájme. Polmiliónový byt s rozlohou 80 metrov štvorcových a veľkou terasou si Fico užíva spolu s motorkou Honda, na ktorej sa najnovšie preváža po uliciach hlavného mesta.

No miesto, kde svojho tátoša parkuje, je tŕňom v oku ostatných susedov. „Výnimočné je, že svoju výnimočnú motorku parkuje na výnimočnom mieste – v spoločných priestoroch bytového domu,“ sťažuje sa jeden z nich so slovami, že opozičný líder parkuje rovno pred hlavným vchodom. Vlastníci bytov ho mali už požiadať, aby parkoval inde, no neúspešne: „Ale tento pán nie je schopný rešpektovať skutočne nič,“ dodáva.

Obyvatelia rezidencie sa napokon zariadili po svojom a pred vchodom zanechali kartónový odkaz so slovami: „Toto nie je parkovacie miesto!“ foto <<< TU >>>. A čo na to samotný Fico? Po oslovení ostal pobúrený a požadoval, aby mu ukázali dopravné predpisy, ktoré určujú, že parkuje na zakázanom mieste: „Nič také neexistuje,“ dodal. Na tému susedských vzťahov a spoločných priestorov však už reagovať nechcel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS SEDEM DNÍ │ Foto: FB/Robert Fico