TRAGÉDIA v rodine Blahu: Jeho otec mal mať Covid, v nemocnici zomrel!

Dátum:

V rodine poslanca Smeru Ľuboša Blahu zrejme prežijú veľmi smutné sviatky. Jeho otec a novinár Milan Blaha zomrel. Predtým ležal v nemocnici, pričom mal mať potvrdené ochorenie Covid.

Poslanec strany Smer Ľuboš Blaha, ktorý pravidelne kritizuje súčasnú vládu, opatrenia Matoviča a viackrát spochybňoval aj pandémiu, zrejme prežije veľmi smutné sviatky. Ako zverejnil na sociálnej sieti, jeho milovaný otec, známy novinár a spisovateľ Milan Blaha zomrel vo veku 75 rokov.

Neuveriteľne to bolí. Nedá sa to opísať. On nebol len otec. On bol tatinko. Bol môj najlepší priateľ. Každý deň sme sa spolu rozprávali. Každý deň. Bol pre mňa tým najväčším vzorom a neexistujú slová, ktorými by som vyjadril, čo pre mňa všetko znamenal… Nemohol som sa s ním rozlúčiť, tak aspoň takto… za celú rodinu… Za moju maminu Janku, za moju sestru Natašku, za moju manželku Zuzku a za vnúčatá Adamka a Lillinku… Veľmi sme Ťa ľúbili. Ďakujeme Ti za všetko. Bol si ten najlepší otec… a manžel… A v posledných rokoch ten najmilujúcejší dede,“ napísal na Facebooku.

K tragédií sa vyjadril aj politik Eduard Chmelár, ktorý prezradil, že Blahov otec mal bojovať aj s koronavírusom: „Milan, budeš strašne chýbať. Vedel som, že si chorý, vedel som, že si v nemocnici, vedel som, že bojuješ s covidom a navždy mi bude ľúto, že si mi už nestihol zdvihnúť telefón,“ uviedol. Ochorenie koronavírus dostalo do nemocnice najnovšie aj otca Adely Vinczeovej, Jozefa Banáša. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Ľuboš Blaha, Eduard Chmelár │ Foto: Facebook/Ľuboš Blaha

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...