Rozpory v politických stranách sa objavujú čoraz častejšie, v dôsledku čoho stráca súčasná vláda dôveru zo strany občanov. K už aj tak napätej situácií sa však najnovšie pridala aj verejná nespokojnosť členov strany Sme rodina.

Boris Kollár bude musieť čo najskôr riešiť vážny problém spojený s veľkým sklamaním a hnevom mnohých členov jeho strany. Potvrdzuje to stanovisko okresnej organizácie Sme rodina Ilava. ,,Sme rodina už prestala plniť funkciu silnej strany, ktorá bude riešiť problémy obyvateľov Slovenska. Práve naopak! Zradila všetko, čo sľúbila,“ uvádza sa v úvode príspevku na sociálnej sieti.

Na spoločných konferenciách mali predseda i podpredsedovia sľubovať, že sa postarajú o vlastných členov, ak sa dostanú do vlády. Na posty riaditeľov UPSVaR a Sociálnej poisťovne sa však dostali ľudia, ktorí nie sú súčasťou hnutia Smer rodina, pričom sú bez odbornosti a praxe k odboru, no zároveň dochádza k vyhadzovu dôležitých osôb v okresných organizáciách. ,,Skončili už viacerí predsedovia i celé skupiny okresných organizácií hnutia Sme rodina, ktoré fungovali a šľapali za týchto papalášov terén štyri roky,“ píše sa v stanovisku.

Následne sa v komentároch ozvali aj ďalší členovia okresných organizácií v Trnave, Senici, Snine, Zlatých Moravciach i Rožňave. Kollárovú stranu malo dokonca v priebehu minulého roka údajne opustiť až 58 členov hlavne kvôli nespokojnosti s fungovaním v okresných organizáciách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Členovia hnutia Sme rodina zaobstarali aj takéto bilboardy

Zdroj: dnes24.sk  |  Foto: FB/Boris Kollár, Sme rodina