S nepríjemnými incidentami v klube OĽANO a priatelia sa akoby roztrhlo vrece. S fyzickou potýčkou začal samotný šéf strany a neskôr ho nasledoval študent Tomáš Holkovič, ktorý sa napokon vzdal kandidatúry. Najnovšie sa na políciu musel obrátiť poslanec Jožo Pročko.

Jožo Pročko sa aj s kolegami nachádzal na námestí v Lučenci, keď na sociálnej sieti spustil živý vstup, aby sa posťažoval na muža, ktorý narúša ich stretnutie. Došlo k výmene názorov, avšak v nečakanej chvíli sa do ich hádky zapojil iný muž, ktorý začal po bývalom zabávačovi hádzať vajíčka.

V tom sa člen strany OĽANO a priatelia rozbehol k skupinke ľudí, ktorá sa na ňom smiala. ,,Tento pán ma udrel po hlave!“ vyhlásil, pričom sa snažil muža, ktorý ho údajne napadol natočiť na video. ,,Tak toto je na trestné oznámenie, volaj políciu,“ hovorí exmarkizákovi jeho stranícky kolega.

Na miesto skutočne prišiel aj policajt, ktorý pristúpil k mužom sediacich vo vozidle. Pročko ich označil ako osoby, ktoré ho napadli. Muž zákona však odkráčal preč a údajných násilníkov nechal odísť. ,,Povedal, že ho nemôže zadržať, lebo to je stret záujmov,“ nahnevane oznámil poslanec.

Video z konfliktu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Jožo Pročko-stránka