Zelenskyj prezradil, kde sa nachádza: Odkaz pre ruských vojakov!

Dátum:

Po prvých útokoch na Ukrajinu sa média zamerali na ukrajinského prezidenta, keďže chceli poznať jeho ďalšie kroky. ,,Utečie z Ukrajiny? Skryje sa v úkryte? Bude bojovať za svoju krajinu?“ takto zneli otázky civilistov, politikov i novinárov. Volodymyr Zelenskyj opäť potvrdil, že rozhodne nemá v pláne zdupkať z boja.

Podľa dostupných informácií sa Vladimir Putin nachádza v úkryte, pričom svoju rodinu mal poslať na Sibír, kde sa skrýva v luxusnom bunkri. Je však iróniou, že ľudia čoraz viac obviňujú Volodymyra Zelenskyjho z úteku zo svojej krajiny. Mnohí sú presvedčení, že jeho kancelária je zinscenovaná a dávno sa nachádza v bezpečí.

Je pravdou, že prezidentovi ponúkli Spojené štáty bezpečný odvoz z Ukrajiny. ,,Nepotrebujem odvoz, ale muníciu,“ nechal sa počuť rodák z banského mesta Kryvyj Rihu. Najnovšie sa dokonca vo videoodkaze rozhodol ruským vojakom prezradiť, kde presne sa nachádza.

Miesto svojho pôsobenia uviedol aj napriek tomu, že Putin mal údajne povolať Vagnerovcov na jeho zlikvidovanie. ,,Som stále tu. Som stále v Kyjeve. Na Bankovej ulici. Neskrývam sa. A nebojím sa nikoho. Budem tu tak dlho, ako bude treba, aby sme našu vlasteneckú vojnu vyhrali,“ povedal vo videu, pričom upozornil, že odmieta opustiť svoju krajinu.

Celé vyjadrenie ukrajinského prezidenta

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Video: Twitter/Hindustan Times  |  Foto: YT/Офіс Президента України, HK Defense TV

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...